KĀRTĒJAIS UPDATE

Tad nu beidzot!

Jā - kaut gan es to vēlos teikt katru reizi atkal un atkal - šoreiz tas nu beidzot būs paīstam! Forums ir atpakaļ!

Šajā forumā jums tiek piedāvāta kā iespēja iesaistīties dažādās diskusijās, tā arī iespēja publicēt savus failus resursu sadaļā. Ja esat kādu failu oriģinālautors un vēlaties ar tiem nopelnīt - arī tāda iespēja jum ir dota. Publicējot savus resursus - izvēlaties iespēju maksas fails, ievadiet savu PayPal e-pastu, un viss ir bumbās. Un jā - no šāda veida darījumiem es nedaudz, tas ir 10%, ievākšu ziedojumos, šī projekta uzturēšanai un attīstīšanai.

Ja jums nav ko publicēt, bet vēlaties palīdzēt ar ziedojumu - tas arī ir iespējams sadaļā ""DONATE" BTW - liels paldies jau pirmajiem atbalstītājiem!

No šī brīža globālu izmaiņu forumā nebūs. Būs vien uzlabojumu darbi, kas palīdzēs jums šeit justies labi. Kā arī - mums vēl nav izstrādātu noteikumu, taču - aicinu visus uzvesties pieklājīgi un kārtīgi. Ja ne - nāksies jūs nedaudz sodīt.SVARĪGI
Daži, kas saprot lietas būs pamanījuši, ka iepriekšējais forums bija bāzēts uz IPB. Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ es esmu migrējis visu uz XenForo, taču līdz ar to notika neliels datu zudums, kā arī dažādās paroļu šifrēšanas dēļ - paroles, ko lietojāt iepriekš nederēs, tāpēc tā ir jāatjauno caur e-pastu.


Tad nu uz doto brīdi viss! Jauku, jums, laika pavadīšanu!
 
Last edited:

Comments