JAUNS PROJEKTS

Status
Not open for further replies.

Sveiki!
Pavisam nesen savā discord kanālā es veicu aptauju. Vai ir vajadzīgs kāds stūris, kur latvieši varētu padalīties ar saviem resursiem, apmainīties viedokļiem un zināšanām. Aptaujas rezultāti bija pozitīvi, un tāpēc manā galvā nobrieda ideja izveidot šādu projektu.

Jāsaka gan, ka šis projekts nevarēs nekur tālu tikt bez jūsu atbalsta, jo galvenā ideja ir tā, ka jūs dalāties ar to, kas jums ir, un tas ko citi varētu vēlēties. Jūs varat slēgt vienošanās par pārdošanu utt, taču es par to neuzņemos nekādu atbildību. Klients un pārdevējs šeit var vien satikties, un sarunāt darījuma detaļas.

Un jā - ir vēl viena sīka detaļa. Šis ir bezpeļņas projekts, taču būtu ļoti jauki, ja jūs to varētu atbalstīt ar jūsu ziedojumiem. Tādā veidā es varētu segt šī projekta pastāvēšanas izmaksas, un varbūt paķert kolu un čipsus, lai būtu ko uzkost pilnveidojot un administrējot projektu. Tam nolūkam drīz vien tiks pievienots maziņš widget - donations, kur jūs caur paypall to varēsiet nosūtīt ziedojumus.

Gan jau arī pamanījāt to, ka reiz šeit bija servera forums. Bet - ņemot vērā, ka visa servera padarīšana nedaudz nesagāja kā bija plānota - man tika dota atļauja izmantot šo domēnu un hostu savām vajadzībām. Iespējams projekta nosaukums tiks mainīts.

Ceru uz jūsu atsaucību un aktivitāti​
 
Last edited:

Comments

Status
Not open for further replies.
Status
Not open for further replies.